Мувинг Харьков

Вантажоперевезення по Харкову, з Харкова в будь-який напрямок України

Необхідність в вантажоперевезення з'являється у кожного зі своєї причини. Величезна кількість людей як продають, так і купують підтриману меблі (стінку, диван, шафа і ін.), Техніку (холодильник, пральну машину та ін.) Та інші предмети для будинку або офісу, що після угоди необхідно перевезти від продавця до покупця. Багатьом підприємствам потрібно вантажне таксі для перевезення сировини або готової продукції в магазин або клієнтам. Ми надамо справний транспорт для перевезення як малого так і великого обсягу майна по Харкову.

При перевезенні домашнього або офісного побуту існують свої професійні особливості. Майно можна пошкодити тільки тим, що не знали і не зробили певних дій, наприклад, холодильники переносити і перевозити бажано в вертикальному положенні для того, щоб масло з компресора НЕ залило систему, якщо таке трапляється - холодильник необхідно ремонтувати.

Пральна машина теж вимагає заходи для безпечного перевезення. Бак (барабан) пральної машини зафіксований внизу на демпферного системі, у верхній частині пружинами, тобто бак під час перевезення може отримати пошкодження, якщо його не зафіксувати. Для фіксації бака використовуються спеціальні гвинти, вони входять в комплект при покупці.

Багато техніки і меблів вимагають обумовлених дій для безпечної вантажоперевезення. Наші фахівці мають певні знання і навички щодо перевезення холодильників, пральних машин, посудомийних машин, фортепіано або піаніно, меблів та іншого майна, які нерідко зустрічаються в процесі переїзду квартир і офісів.

  • Чистий кузов в кожній машині;
  • Досвідчені і ввічливі водії;
  • Наявність стяжних ременів;
  • Наявність картонних листів для перекладки вантажів;
  • Наявність машин з гідробортом.

Даний список вантажних машин не служить для перевезення продуктів харчування, сипучих, брудних і рідких вантажів. Вантажоперевезення здійснюємо по Харкову, з Харкова в будь-яке місто України. Перевезення людей в кузові вантажного автотранспорту заборонено в правилах дорожнього руху України.

СПИСОК І ВАРТІСТЬ ГРУЗОВОГО АВТОТРАНСПОРТУ

Замовили транспорт, а вантажити вирішили власними силами?

Ми хочемо Вас застерегти від труднощів переїзду, які можуть виникнути:

  • Велика ймовірність, що переїзд стане причиною стресу;
  • Пошкодження майна, травми і стреси можна отримати, виконуючи вантажно-розвантажувальні роботи людям, які не підготовлені фізично, а також не має навичок в цій роботі. Функціональність вантажників, які здійснюють переїзди, ширше, ніж у вантажників, які працюють на складах і ринках, лімітовані лише однією функцією - це вантажні роботи. Для бездоганного переїзду мало мати хорошу фізичну підготовку, вкрай важливо вміти поводитися з меблями і технікою, знати всі особливості, які вплинуть на безпеку майна в процесі переїзду. Також, якщо не рівномірно і не уважно розташувати майно в кузові вантажного транспорту - меблі та інші цінні предмети мають ризик поламатися або подряпатися під час перевезення;
  • Пошкодження меблів в процесі її розбирання або збірки.
  • Щоб не допустити подібних неприємностей - радимо замовити досвідчених вантажників!