Мувинг Харьков

Послуги з розбирання, складання і ремонту меблів в Харкові

Потрібно розібрати, потім зібрати меблі під час переїзду?

Купили нові меблі, яку необхідно зібрати?

Купівля нових меблів - це радість від приємних змін в життя. І було б добре, якби Ваші нові меблі не отримала пошкодження не тільки під час доставки, а й в процесі її складання. Як би легко не виглядав з боку процес складання меблів - для цього буде потрібно логічне мислення, уважність і точність скрупульозного людини , а також чималий набір інструментів.

Псування меблів протягом її розбирання або збірки людиною, який вперше береться за цю справу - є переконливим доведеним фактом. Часто так трапляється, коли без досвіду і з легковажністю люди сміливо беруться за розбирання або складання власних меблів в цілях економії, але сума ремонту наслідків самостійної роботи змушує шкодувати, що не звернувся до досвідченому збирачеві.

Ми надаємо послуги із збирання, розбирання і ремонту меблів в будинках, квартирах, офісах і магазинах міста Харкова. Акуратні в роботі збирачі не розчарують Вас!

  • Здійснення робіт у зручний для Вас дату та час;
  • Дбайливе ставлення до майна;
  • Наявність необхідних інструментів, відповідних існуючої меблевої фурнітури.

Додатково надаємо послуги:

Ми забезпечимо професійну допомогу в розбирання та збирання меблів!

Якщо Вам необхідно розібрати або зібрати торгове обладнання, домашню або офісну меблі - Ви завжди можете звернутися за допомогою в нашу компанію. Ми надамо для Вас професійних складальників, які акуратно і відповідально виконають поставлене перед ними завдання.

Оформити замовлення на послуги фахівця з розбирання та збирання меблів!