Мувинг Харьков

Квартирний і дачний переїзд. Перевезення меблів, речей і техніки.

Вантажники спускають стіл з другого поверху квартириНавантаження холодильникаЕксперт збирає ліжко

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ВАРТІСТЬ ПАКУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Переїзд може бути порівняний з пожежею,

а може стати і безтурботною зміною житла

Переїзд асоціюють з пожежею... Це прислів'я відноситься до тих випадків, коли люди переїжджають без допомоги експертів і переживають стрес, фізична перевтома, можуть травмуватися, нанести незворотні пошкодження майна - і це пов'язано з суєтою і легковажністю до підходу процесу переїзду, який можна було пережити без проблем.

Якщо Ви хочете благополучно перевезти майно з квартири в квартиру, з квартири на дачу або навпаки - Вам потрібні руки експертів. Вашим завданням буде тільки запакувати особисті речі, посуд, документи. Для нас кожен переїзд важливий, як і для кожного клієнта, тому наші фахівці ставляться уважно і з турботою до вантажів речей. Також, ми дотримуємося конкурентоспроможність цін серед компаній в сфері мувінгових послуг і дотримуємося середньої позиції.

Фахівці

Для надання послуг з делікатною перевезення вантажів відбираються фізично витривалі чоловіки, без шкідливих звичок і судимостей. Також, під час переїзду потрібно кмітливість і навички побутових рішень (відключення пральної машини, розбирання / збирання меблів, демонтаж люстри і багато іншого), що притаманне кожному нашому експерту. Наші хлопці уважні до прохань і побажань клієнтів, пунктуальні і доброзичливі.

Транспорт

Ми знаємо наскільки цінним є майно, що перевозиться, тому, ми обладнали вантажний транспорт для безпечного перевезення меблів, техніки та інших предметів побуту.

Натяжним ременем зафіксована пральна машинаЩільно поставлена меблі в кузові вантажної машиниКузов Газель

  • Натяжним ременем фіксується шафа, пральна машина або холодильник;
  • Кожен предмет, який вимагає до себе особливу увагу перекладається додатково картонними листами;
  • Стіни, всередині кузова машини, оббиті килимовим покриттям, що значно знижує можливість ушкоджень.